< Wróć

Papierowe obrazki

clock 20 MINUT
TRUDNOŚĆ:
Papierowe obrazki
Jak ozdobić rodzinną kuchnię? Najlepiej papierowymi wycinankami, które możesz zrobić własnoręcznie.

POTRZEBNE PRODUKTY
BLOKI HOBBY
KARTONY
BLOK TECHNICZNY BIAŁY
KLEJ WINYLOWY
NOŻYCZKI

POBIERZ SZABLON
ANANAS
BABECZKA
MARCHEWKA 
ORANŻADA
Krok 1

Pobierz szablony wybranych obrazków (dostępne powyżej) i wybierz odpowiednie kolory Bloków Hobby i kartonów Happy Color. Jeżeli chcesz, każdy z obrazków możesz przygotować w swojej ulubionej kolorystyce.

Krok 2

Teraz przechodzimy do przygotowania pierwszego obrazka. My wybraliśmy ananasa. Oprawimy go w ramkę o wymiarach 24 cm na 30 cm, ale ty możesz swój obrazek przygotować w innym, podobnym formacie. Na początku przygotowujemy tło. Wybraliśmy do tego Blok DECO niebieski, a z niego dwie kartki w różnych odcieniach. Składamy je tak, aby stworzyły tło o wymiarach pasujących do naszej ramki. Nakładające się na siebie części kartek przecinamy pod kątek ok. 10-15°. Następnie przyklejamy je do prostokąta o wymiarach ramki, który wcześniej przycięliśmy z białego kartonu A3 Happy Color.

Krok 3

Poszczególne elementy szablonu wydrukuj na kartkach bloku DECO w odpowiednim kolorze. Następnie wytnij wszystkie elementy.

Krok 4

Sprawdź na szablonie kolejność, w jakiej powinieneś przyklejać poszczególne elementy obrazka do tła.

Krok 5

Teraz weź wygodny w użyciu klej winylowy Happy Color i rozpocznij klejenie obrazka.

Krok 6

Powtórz te czynności z pozostałymi obrazkami. Możesz też wymyślić własne wzory. W szerokiej gamie produktów Happy Color znajdziesz wiele ciekawych kolorów, które mogą Cię zainspirować do własnej twórczości.