O nas

Happy Color to rozpoznawalna na rynku polskim marka wysokiej jakości produktów szkolnych i kreatywnych.

Początek, to rok 2011 kiedy z marką Happy Color pojawiły się na rynku pierwsze kolorowe papiery barwione w masie. Wkrótce z marką Happy Color pojawiły się także farby i bloki szkolne, potem bibuła marszczona, klej, filce.

Aktualnie Happy color to cała gama produktów do tworzenia dla osób kreatywnych w każdym wieku: dla przedszkolaków, uczniów, studentów, hobbistów.

 • Kartony białe i kolorowe
  Wysokiej jakości papiery i kartony barwione w masie w formatach A4, A3, A2, A1, B1, B2, w gramaturze 170g, 220g i 250g2.
 • Bloki szkolne rysunkowe i techniczne – białe i kolorowe
  Bloki białe zawierają śnieżnobiały papier w odpowiednio wysokiej gramaturze. Dla dzieci papier rysunkowy 100g świetny do rysunku i malowania, dla uczniów i studentów polecamy gładki papier 170g/m2 i 250g/m2 w blokach technicznych.
  Bloki kolorowe to papier barwiony w masie – zawsze ta sama jakość pigmentów i żywość koloru. Najmłodsi w blokach rysunkowych znajdą aż 15 kolorów papieru 80g/m2. Dla uczniów proponujemy żywe kolory papieru 170g/m2 w bloku technicznym, a dla najbardziej wymagających kolorowy papier 220g/m2 w bloku Premium.
 • Bloki ART.
  W nowej serii bloków dla młodych artystów, studentów i hobbistów znajdują się szkicowniki oraz bloki do rysunku, akwareli i markerów. Atrakcyjne cenowo, z wysokiej jakości papierem dopasowanym do danej techniki, testowane przez profesjonalistów.
  Tylko u nas niespotykane, jedyne w swoim rodzaju, produkty takie jak: szkicowniki na spirali, które zawierają dwa rodzaje papieru – biały i recyklingowy, a dzięki bardzo sztywnej podkładce są idealne do rysowania w plenerze; bloki do markerów ze specjalnym papierem 100g rekomendowanym przez znanego producenta markerów dostępne w formatach A5 i 20 x 20 cm; bloki do rysunku z papierem recyclingowym 150g, który posiada inny odcień na awersie i rewersie kartki
 • Bloki dla hobbistów
  Seria bloków DECO, to nowa propozycja dla osób, które chcą tworzyć oryginale dekoracje, kartki, zaproszenia. Bloki zawierają papiery kolorowe zestawione w tonacje kolorystyczne – ercu, zielenie, niebieskie, szarości, brązy i inne.
 • Farby Tempera Premium
  To gęste i wydajne farby o intensywnych kolorach i czystych barwach. Najwyższej jakości farby, bezpieczne dla dzieci, certyfikowane. Oferowane są w butelkach 500ml i 1000ml i zestawach farb plakatowych.
 • Długopis usuwalny 
  Usuwalny długopis żelowy w kolorowej obudowie. Unikalna formuła tuszu powoduje, że łatwo i czysto można wymazać i poprawić napisany tekst. Gumka do wycierania na skuwce. Grubość linii pisania 0,5 mm.
 • Bibuła marszczona
  Szeroka paleta 35 odcieni żywych i pastelowych kolorów bibuły do tworzenia dekoracji oczarowuje wielu. Rolki bibuły oferowane są w opakowaniach pojedynczych kolorów oraz wielu zestawach barw podstawowych i tonacji kolorystycznych.
 • Filce miękkie i impregnowane
  Miękkie filce o grubości 3 mm w formacie 20×30 cm, 30×40 cm i 50×50 cm oraz grube impregnowane 4 mm w formacie 20 x 30 cm oferowane  w pojedynczych kolorach i zestawach.
 • Kleje uniwersalne i hobbistyczne

Właścicielem marki Happy Color jest firma GDD sp. z o.o. sp.k. – dystrybutor materiałów piśmiennych i biurowych a także szkolnych i kreatywnych. W ofercie GDD znajdują się wysokiej jakości produkty takich marek jak Staedtler, UHU, Folia czy Laco. Więcej informacji o GDD znajdziesz tutaj.